Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O przedszkolu

Nasze Przedszkole istnieje od 1958 roku. Od czerwca 2020 roku nosimy nazwę „Kolorowe Kredki”.

W latach poprzednich istnieliśmy jako Przedszkole nr 163 i 28.

Przedszkole znajduje się w centrum W arszawy i położone jest przy cichej, spokojnej ulicy Natolińskiej w otoczeniu pięknych, starych drzew, w pobliżu Parku Ujazdowskiego i Łazienek.

Nasz przedszkolny ogród sprzyja bezpiecznemu i wszechstronnemu rozwijaniu ogólnej sprawności ruchowej, a każda pora roku stwarza inne możliwości poznawcze.

Jesteśmy przedszkolem czterooddziałowym gotowym na przyjęcie 100 dzieci, w wieku od 3 - 6 lat.

Przedszkole zapewnia opiekę dzieciom w godzinach od 7.00 do 17.30 przez życzliwą i wykwalifikowaną kadrę.

W przedszkolu mamy swoje zwyczaje i tradycje, prawa i obowiązki.

Wszystkie dzieci starają się być samodzielne: sami, lub z niewielką pomocą ubieramy się, sami nakrywamy stoły do posiłków, sami dbamy o higienę osobistą i otoczenia.

Każdy dzień w naszym przedszkolu to wspólne zabawy i zajęcia, spacery i wycieczki pozwalające nam na aktywne poznawanie i rozumienie otaczającego nas świata.

Umiemy już wiele, ale ciągle zadajemy pytania i zdobywamy nowe umiejętności, poszerzamy swoją wiedzę, uczymy się jak pokonywać trudności i rozwiązywać problemy.

W różnorodnych zabawach rozwijamy swoje umiejętności min.: matematyczne, badawcze, rozwijamy słuch fonematyczny, poznajemy pierwsze literki itp.

Każdego dnia doskonalimy wymowę, pamięć, koncentracje uwagi, spostrzegawczość, sprawność manualną i fizyczną.

Najbardziej cenimy sobie zabawy ruchowe i ćwiczenia gimnastyczne.

Uwielbiamy lepić, rysować, wycinać, malować i wykorzystujemy wtedy różnorodne techniki i materiały.

Bardzo lubimy przyjmować gości, szczególnie nasze rodziny. Wtedy jesteśmy gospodarzami i czujemy się tacy ważni. Okazji ku temu jest sporo - nie tylko znane święta, takie jak Dzień Matki, Ojca, Babci czy Dziadka.

Dużo śmiechu i dobrego humoru oraz codzienna podróż do krainy baśni, poezji i literatury pozwalają nam wspaniale bawić się, nawet w najbardziej szare i pochmurne dni.

Chodzimy do okolicznych parków, kina, teatru, pobliskich galerii i muzeów. Bardzo lubimy te nasze wyprawy. Poznajemy wtedy różnymi zmysłami otaczający nas świat.

Każdego roku wybieramy się także na całodzienną wycieczkę poza miasto, gdzie na łonie natury bawimy się, poznajemy przyrodę okolic Warszawy, zwyczaje i obrzędy danego regionu.

Każdy dzień w naszym przedszkolu to dzień niezapomnianych chwil beztroskiego dzieciństwa .